Hakkımızda

EMS KONTROL ELEKTRONİK ve MAKİNE A.Ş. ekibi, 2012 yılından beri edinmiş olduğu deneyim ile sensör ve otomasyon sistemlerinin tasarımı, yazılımı ve üretimini gerçekleştirmektedir. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini birincil hedef olarak belirleyip, değer yaratmaya devam etmektedir.

Güçlü teknik alt yapısı ile EMS Kontrol olarak ARGE projelerine öncelik ve önem vermekteyiz. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, kendi bünyemizde üretimini gerçekleştirdiğimiz %100 yerli ürünlerimizle inovasyon yaratmaktayız.

Şirket prensiplerimizin başında özgünlükten taviz vermemek gelmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak karşılayacak ürünleri, yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlayarak hayata geçirmekteyiz. Bu anlamda her ürünümüz EMS Kontrol imzası taşımaktadır.

Yola çıkılan ilk günden itibaren, ihracat parolasıyla ilerleyen firmamız, Türk mühendislerimiz tarafından ortaya çıkarılan ürünlerimizi yurtdışı pazarlarına açmak adına da ciddi çalışmalar yürütmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana tasarımdan üretime, pazarlamadan satış sonrası destek hizmetlerine kadar her türlü aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla kaliteden asla ödün vermeyerek güvenilir çözümler sunmaktayız.

EMS Kontrol olarak tarım, hayvancılık ve endüstriyel otomasyon başta olmak üzere akıllı sistemlere ihtiyaç duyulan tüm sektörlere yönelik fark yaratan ürünlere imza atmaktayız. EMS Kontrol olarak hedef odaklı, fonksiyonel ve geliştirilebilir ürünlerimizle bir yandan müşterilerimizin işini kolaylaştırmakta, diğer yandan da üretimi artırırken tasarruf sağlayan çözümlerimizle firmaların büyümesine destek sağlamaktayız.

Departmanlar

SATIŞ

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti birincil hedeftir.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bakım Onarım
Uzaktan Kurulum Desteği

AR-GE

Güçlü teknik alt yapısı ile EMS Kontrol olarak AR-GE projelerine öncelik ve önem vermekteyiz.